.

چرا باید ایده خود را به ویدئو تبدیل کنید

تیزر، معرفی تبلیغاتی یک محصول است که با ایجاد جذابیتی پنهان، باعث برانگیختن حس علاقمندی مخاطب می شود و اصطلاحا به رفتاری گفته می‌شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می‌کند. تیزرهای ویدئویی، برای تبلیغات نسل های جدید ، ابزارهای حیاتی و مهمی هستند. تیزرهای ویدئویی با توجه به ذهن مخاطب ساخته می شوند، و انواع مختلفی از قالب های تیزرها، درخور و متناسب با ذهن و علاقمندی های انواع مخاطبین طراحی می شوند. سایت گوگیلا دسترسی به این نوع ویدئوها را برای شما سریع و راحت کرده و کاملا مقرون به صرفه ارائه می دهد. طیف متنوع و وسیعی از انواع انیمیشن ها در دسترس شما هستند. ویدئوهای نمونه، کاملا رایگان و مناسب برای تصمیم گیری شما هستند. و تنها با چند کلیک، می توانید نمونه مورد نظر خود را بیابید.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 .

.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           .

نقش تیزرها در تبلیغات

زمانی که تبلیغات ویدئویی برای اولین بار در جهان بازاریابی ظاهر شد، بسیاری از بازاریابان نسبت به آن واکنشی منفی نشان دادند. تبلیغاتی که نشان داده می شدند، فاقد محتوا و ارزش بوده و نتیجه ی آن این بود که تصور بسیاری از ما نسبت به آن ها، بی اعتمادی بود. با پیشرفت تکنولوژی، افراد شروع به دیدن تبلیغات ویدئویی، یا تبلیغات دیجیتالی در حالت کلی از یک زاویه دیگر نمودند. گرچه مطمئناً هزاران تبلیغات بیهوده در اینترنت جریان دارد، اما بسیاری تبلیغات مفید و مؤثر نیز وجود دارند.

تیزرها ، تبلیغات ویدئویی خلاقی هستند که به صورت نوآورانه و جذابی محصول شما را معرفی کرده و به نمایش میگذارند. مخاطبان اغلب، پیامهایی با ابهام زیاد از تیزرها دریافت می کنند که باعث ایجاد علاقه در آنها می شود اما به آسانی قابل فهم نیستند. هدف این تیزرها این است که بیشترین توجه را به خود جذب کنند و موجب هیجان و انتظارات از طریق کنجکاوی مصرف کننده شوند.

در این بخش قصد داریم تعدادی از نمونه تیزرهای فراوانی که در دسته بندی های مختلف وجود دارد را، به عنوان نمونه به شما معرفی کنیم. 

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

از روز‌های ابتدای استفاده موشن گرافیک در صنعت فیلم سازی و تبلیغات روز‌های بسیاری می‌گذارد و می‌توان گفت موشن  یکی از عرصه‌های با قدمت تبلیغات به حساب می‌آید. از آنجا که تکنولوژی امروزه بیشتر در دسترس عموم قرار دارد و افراد بیشتری می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند و محدودیت‌های سابق کمتر دیده می‌شود، شاید با کمی اغراق بتوان گفت که دیگر همه‌ی شرکت‌ها می‌توانند و باید از موشن گرافیک استفاده کنند.

در تیزر نمونه ای که در مقابل می بینید، به نقش تبلیغات اینترنتی در جذب مشتری توسط فروشگاه، اشاره شده است که به راحتی و بدون نیاز به بودن در مکان مورد نظر، مشتریان شما در هر جایی که هستند، قادر به مشاهده اقلام فروشگاه ، خرید و تحویل سفارشات خود در مکان موردنظر خودشان هستند.این تیزر که با کیفیت بسیار خوبی قابل اجرا و مشاهده است، دارای انواع مختلفی از کاراکترهای فانتزی و اقلام مورد نیاز شما، در رنگ های شاد و دلنشین طراحی شده است. شما براحتی می توانید با سفارشی کردن طراحی خود، ایده مورد نظرتان را اجرا کنید. همچنین برای مشاهده سایر نمونه های انیمیشن و موشن گرافیک، دکمه زیر را کلیک کنید.

                                                                                                                                                                                                                                          .

تیزرتبلیغاتی لوگو

لوگو چیست؟

لوگوی شما همانند اسم شماست. هنگامی که متولد شده اید، پدر و مادرتان نامی برای شما انتخاب کرده اندکه در طول زمان، با شما خو گرفته و با شخصیت شما عجین شده است. حالا، زمانی که مردم نام شما را می شنوند، فورا به یاد شما می افتند. و زمانی که در موردتان صحبت می کنند، نام شما تداعی کننده احساسات و شخصیتتان می شود. درهمین راستا، یک لوگو، نشانه ای است که بیانگر هویت تجاری شما است. این لوگو حاوی تمام اطلاعاتی است که به نوع کار شما مربوط می شود. با توجه به اینکه لوگو، هویت کاری شما محسوب می شود، باید بتوانید آن را به دیگران به خوبی معرفی کنید.

برای موفقیت در ارائه لوگوی شما، در اینجا نمونه هایی از تیزرهای مناسب و کاربردی را به شما معرفی می کنیم. طیف موضوعات و سبک هایی که برای معرفی لوگو در این بخش ارائه شده اند، بسیار وسیع است. با توجه به سلیقه شما و کاربرد هریک از نمونه ها، شما می توانید پس از کلیک بر روی دکمه زیر، نمونه دلخواه خود را انتخاب کرده و از طریق کارشناسان ما، یک ارائه و معرفی زیبا را برای لوگوی خود به نمایش بگذارید.

تیزر معرفی محصولات

معرفی یک محصول، اصلا کار راحتی نیست. چرخه تولید محصول، یک مفهوم پیچیده و آکادمیک است که ۴ مرحله دارد
  • مقدماتی، که محصول وارد بازار می شود.
  • رشد، که مردم، بیشتر در مورد محصول اطلاعات به دست می آورند و فروش در حال رشد است.
  • بلوغ، زمانی است که مخاطبان هدف به طور کلی با محصول آشنا هستند و فروش پایدار است.
  • کاهش، هنگامیکه محصول تازگی و کارایی خود را از دست می دهد و فروش نزولی می شود.
شما باید در زمانی که در مرحله مقدماتی فروش محصولتان هستید، بتوانید با معرفی مناسب و کاربردی، به نحو شایسته ای، اطلاعات لازم و خصوصیات اصلی و هدف محصول را به مخاطبانتان ارائه دهید. ما در اینجا مجموعه ای از تیزرهای مناسب معرفی محصولات را گردآوری کرده ایم که به راحتی می توانید با استفاده از این قالب های ویدئویی کارآمد، تولیدات خود را به مخاطبان بشناسانید. نمونه ای که در سمت راست مشاهده می کنید، شامل قالبی است که با استفاده از مجموعه ای تصاویر و اشکال و نوشته ها، توضیحی درمورد نوع محصول و تصاویری از آن را به نمایش می گذارد.با کلیک بر روی دکمه زیر، با انواع دیگری از این دسته آشنا شوید.

تیزر تبلیغاتی جوهر

این نوع از تیزرها، حالت هنرمندانه و انعطاف پذیرتری بیشتری نسبت به سایر انواع قالب های ویدئویی دارند و از زاویه های تیز و اشکال چندوجهی در آنها خبری نیست. در حالتی شبیه به پخش شدن جوهر روی کاغذ، پس زمینه باز شده و تصویر زیرین، پدیدار می شود . تنها کاری که لازم است انجام دهید، وارد کردن متن و تصاویر دلخواهتان است. در نهایت از نتیجه کار لذت ببرید. برای دیدن نمونه های بیشتر، روی دکمه زیر کلیک کنید.

تیزر تبلیغاتی با جلوه های خطی

گاهی برای معرفی محصول، صرفا نشان دادن تصاویر و زوایای مختلف آن، کافی نیست.گاهی نیاز دارید که تیزر ، تمام قابلیتهای محصول مورد نظر را همچون دفترچه راهنما، به نمایش بگذارد. قالب ویدئویی روبرو دارای چنین ساختاری است که باعث معرفی تمام و کمال محصول شده و با خطوطی که مستقیما به قسمت موردنظر اشاره می کند، باعث شناخته شدن هرچه بیشتر آن می شود.

برای دیدن سایر نمونه های مشابه، روی دکمه زیر کلیک کنید.

تیزر تبلیغاتی حماسی

آیا به دنبال تریلر سینمایی یا جلوه های ویژه خاصی هستید؟ ممکن است تیزرهایی که در دسته حماسی سایت قرار گرفته اند، مناسب کار شما باشد. این قالب ها، الهام بخش، باکیفیت و انعطاف پذیر هستند و با توجه به کاربرد شما، قابلیت سفارشی شدن دارند. فقط لازم است که تصاویر و متن های مورد نظر خود را ارائه داده و از ویژگیهای منحصر بفرد و حرفه ای این دسته از قالب ها بهره مند شوید. برای دیدن نمونه های بیشتر دکمه زیر را کلیک کنید.

بیش از یک هزار پروژه برای تیزر مورد نظر شما

ما برای شرکت ها، استارت آپ ها و افراد مختلف، خدمات خود را با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه ارائه می کنیم

۱.انتخاب قالب ویدئوی مورد نظر شما

۲.ارسال تلفنی اطلاعات و پرداخت هزینه

۳.ارسال فایل آماده شده

جهت بازبینی به شما

۳.تحویل فایل نهایی در زمان تعیین شده به شما

مشاوره با کارشناسان

از طریق تلگرام با کارشناسان به گفتگو بپردازید.

X