فروش بیشتر با تبلیغات در گوگل

حضور در صفحه اول نتایج گوگل را با معتبرترین و قدیمی‌ترین مجری تبلیغات در گوگل تجربه کنید.

Google AdWords Features

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

 

تبلیغات درگوگل یا گوگل ادورز یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب جهان‌گستر هزینه‌ای پرداخت می‌کنند.البته نمایش تبلیغات در گوگل رایگان است و تنها به ازای کلیک کاربر روی آگهی و ورود موفق به سایت هزینه محاسبه می شود.گوگل با بررسی متن تبلیغ و ارتباط آن با جستجوی کاربر میزان مرتبط بودن آن را مشخص می کند.

Google AdWords Features

مبحث نماینده رسمی گوگل در ایران

گوگیلا

همانطور که گفتیم گوگل نماینده رسمی با هویت ایرانی ندارد. در نتیجه ما با توجه به سیاست‌های مجموعه ترجیح داده‌ایم با نامی متفاوت، دفتر خارج از کشور را به اسم ثبت شده بین‌المللی گوگیلا نام‌گذاری کنیم. این کمپانی بیش از پنج سال سابقه با بیش از ده کارمند با تجربه از ملیت‌های گوناگون به مدیریت یکی از سرمایه‌گذاران گوگیلا فعالیت می‌کند؛ و توانسته تجربه‌های ارزشمندی را که در بازار ایران و مشکلات پیچیده آن کسب کرده است به کار ببندد.

Google AdWords Features

گوگیلا، مجری رسمی تبلیغات گوگل در ایران است. ما در کشور ترکیه شرکتی حقیقی و واقعی، تحت نام گوگیلا را برای فعالیت در سطح بین‌المللی و تسهیل ارتباطات بین‌المللی، تاسیس کرده‌ایم.
پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل نیاز به مدیریتی هدفمند دارد. بازاریابی مجدد، کمک می‌کند تا سرمایه را هدفمندتر صرف کنید و به مشتریان بالقوه، بهای بیشتری بدهید. گوگل با رهگیری مخاطبین شما، آگهی شما را با هزینه کمتر و به دفعات بیشتر نشان می‌دهد؛ تا در نهایت هدف نهایی که ورود به سایت شما است محقق شود.
برای استفاده از حداکثر پتانسیل سیستم تبلیغاتی گوگل نیاز است تا ارتباط درستی بین گوگل و وب‌سایت شما برقرار شود. این ارتباط به رهگیری کلیک‌های اسپم و صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات کمک می‌کند. همچنین این ارتباط باعث افزایش توان شما در بررسی رفتار کاربران و اندازه‌گیری دقیق بازخورد تبلیغات انجام شده می‌شود.
در سرویس ارائه شده توسط گوگیلا، شما می‌توانید اطلاعات مربوط به اکانت خود را به طور مستقیم مشاهده و بررسی کنید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی کارشناسان ما به صورت مستمر شما را هدایت می کنند تا تبلیغات برای شما بهترین نتیجه و بازدهی را داشته باشد.
هدف گوگیلا  رضایت شما از اجرای کمپین تبلیغات در گوگل است. از این رو درصد بالایی از امور پشتیبانی و اجرای کمپین‌های تبلیغات در گوگل در مجموعه ما توسط کارشناسان با تجربه و آموزش دیده انجام می‌شود؛ تا اجرای کمپین با کیفیت بیشتری انجام شده و هیچگونه ابهام و سوالی برای مشتریان باقی نماند.
در دنیای دیجیتال، استفاده از انواع نرم‌افزارها و ربات‌های اینترنتی در کاهش هزینه‌های شرکت‌ها بسیار موثر واقع شده‌اند. این سیاست کیفیت کار و خدمات را پایین می‌آورد. ما در گوگیلا با همکاری متخصصین تبلیغات در گوگل تمام روند سرویس‌دهی به مشتریان را با کمک نیروی انسانی انجام می‌دهیم.

Google AdWords Features

پلن ۲۸۰  TRY

لیست قیمت ها

۵,۹۵۳,۲۰۰ تومان
۲۸۰ لیر
۶۰ دلار
۲۲۰ درهم
۲,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۵۰۰  کاربر

پلن ۴۲۰ TRY

لیست قیمت ها

۸,۷۱۲,۰۰۰ تومان
۴۲۰ لیر
۹۳ دلار
۳۳۰ درهم
۳,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۷۵۰ کاربر

پلن ۷۰۰ TRY

لیست قیمت ها

۱۴,۲۷۸,۰۰۰ تومان
۷۰۰ لیر
۱۵۵ دلار
۵۵۰ درهم
۵,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۱۲۵۰ کاربر

پلن ۱۱۲۰ TRY

لیست قیمت ها

۲۲,۴۵۷,۶۰۰ تومان
۱۱۲۰ لیر
۲۴۸ دلار
۸۸۰ درهم
۸,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۲۰۰۰  کاربر

∗ بسته پیشنهادی ∗

پلن ۱۴۰۰ TRY

لیست قیمت ها

۲۷,۸۳۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰۰  لیر
۳۱۰ دلار
۱۱۰۰ درهم
۱۰,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۲۵۰۰  کاربر

پلن ۲۸۰۰ TRY

لیست قیمت ها

۵۴,۶۹۲,۰۰۰  تومان
۲۸۰۰ لیر
۶۲۰ دلار
۲۲۰۰ درهم
۲۰,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۵۰۰۰ کاربر

Google AdWords Features

بسته های ویژه تبلیغات در گوگل

∗ بسته پیشنهادی ∗

پلن ۱۱.۲۰۰ TRY

لیست قیمت ها

۲۰۷,۱۵۲,۰۰۰ تومان
۱۱۲۰۰ لیر
۳۱۰ دلار
۱۱۰۰ درهم
۸۰,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۲۵۰۰ کاربر

پلن ۸.۴۰۰ TRY

لیست قیمت ها

۱۵۶,۸۱۶,۰۰۰ تومان
۸۴۰۰ لیر
۲۴۸ دلار
۸۸۰ درهم
۶۰,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۲۰۰۰  کاربر

پلن ۵.۶۰۰ TRY

لیست قیمت ها

۱۰۶,۴۸۰,۰۰۰ تومان
۵۶۰۰ لیر
۱۵۵ دلار
۵۵۰ درهم
۴۰,۰۰۰ بات

متوسط تعداد ورود کاربر ۱۲۵۰ کاربر

Google AdWords Features

مشاوره با کارشناسان

از طریق تلگرام با کارشناسان به گفتگو بپردازید.

X